Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Wypożyczalnia hulajnóg w Gdańsku

Ile trzeba, żeby szybko dotrzeć z jednego końca Gdańska na drugi? Dziś wystarczy smartfon. To dzięki niemu można wypożyczyć hulajnogę elektryczną. A warto się na to zdecydować, bo to często najszybszy i najwygodniejszy środek transportu w mieście. Nie trzeba wiele: apka Quick-a i kilka złotych na koncie pomagają dotrzeć do pracy, zwiedzić Gdańsk albo wyprzedzić autobus, jeśli gdzieś się śpieszysz. Nie musisz kupować własnej hulajnogi, a do naładowania masz tylko baterię w smartfonie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Quick APP - Jak wypożyczyć hulajnogę w Gdańsku?

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i wypożycz hulajnogę elektryczną.

Pobierz aplikację

To bardzo proste i zajmie Ci tylko chwilę! Pamiętaj o uważnym przeczytaniu regulaminu. Pobierasz aplikację QuickApp i instalujesz na swoim telefonie.

Przeczytaj instrukcję

Zapoznaj się z zasadami których należy przestrzegać w zakładce JAK TO DZIAŁA. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i innych!

Doładuj portfel Quick App

Doładuj portfel w aplikacji Quick App. Możesz to zrobić podpinając swoją kartę płatniczą lub za pomocą BLIKA.

Znajdź hulajnogę i zeskanuj kod QR

Uruchom aplikację QuickApp, poszukaj hulajnóg w pobliżu i sprawdź ich dostępność w danej lokalizacji. Skanujesz swoim telefonem kod QR, który znajduje się na kierownicy i … gotowe!

Jedź i ciesz się wolnością

To bardzo proste i zajmie Ci tylko chwilę! Pamiętaj o uważnym przeczytaniu regulaminu. Pobierasz aplikację QuickApp i instalujesz na swoim telefonie.

Potrzebna pomoc?

Zadzwoń: 538 550 144 (Infolinia czynna codziennie w godz: 8:00 - 22:00)
Napisz do nas: [email protected] lub wyślij zgłoszenie za pomocą Aplikacji

POBIERZ Quick APP

Pobierz aplikację na telefon i uzyskaj dostęp do elektrycznych hulajnóg na minuty.
Przemieszczaj się wygodnie, szybko, ekologicznie i tanio.
Aplikacja dostępna dla telefonów z systemem IOS i Android. Pobierz z Google Play lub App Store

Dlaczego warto wybrać hulajnogi elektryczne Quick?

Powodów, dla których warto korzystać z Quicka, jest kilka. Przede wszystkim swoboda. Ani komunikacja miejska, ani własne auto nie daje takiego poziomu wolności. Bierzesz najbliższą hulajnogę i dojeżdżasz dokładnie tam, gdzie chcesz, prościutko pod drzwi. Nie czekasz na przystankach, nie martwisz się objazdami. Ile ta wygoda kosztuje? Niewiele – płacisz za wykorzystany czas, a ponieważ hulajnoga jest szybka i wciśnie się prawie wszędzie, to nie tracisz go zbyt wiele i raz-dwa jesteś na miejscu. W końcu to Quick – sprawdzona wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych Gdańsk. Dla zbzikowanych na punkcie zielonego transportu dużym plusem będzie fakt, że hulajnogi nie przyczyniają się ani odrobinę do zwiększenia niskiej emisji. Zero spalin, zero smogu, a sto procent frajdy.

Hulajnogą elektryczną po Gdańsku? Komu to potrzebne?

W skrócie – każdemu. Na hulajnodze elektrycznej możesz codziennie dojeżdżać do pracy. Możesz też wyskoczyć na krótką wycieczkę, również ze znajomymi, bo na jedno konto można wziąć aż 4 hulajnogi jednocześnie. Jeśli chcesz odwiedzić rodzinę po drugiej stronie miasta albo szybko dostać się na przystanek kolejowy, to hulajnoga dowiezie cię tam najszybciej. Nie będziesz też pierwszą osobą, która wpadnie na pomysł zwiedzania Gdańska na hulajnodze. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na hulajnodze jechać z plecakiem – to daje dodatkowe parę kilo zapasu, więc jeśli po drodze przyjdzie ci ochota zajrzeć do jakiegoś sklepu, to spokojnie możesz to zrobić. Ogólnie rzecz biorąc, możesz z hulajnogi korzystać albo jako codziennego środka transportu, albo jako formy weekendowej zabawy – to już zależy tylko od ciebie.

Jak jeździć hulajnogą elektryczną?

Obsługa hulajnogi jest banalnie prosta, a lista zasad, których musisz przestrzegać – krótka. Rowerzyści nie mają nic przeciwko hulajnogom na ścieżkach rowerowych, ale pamiętaj, że jesteś tam gościem i musisz zachowywać się przewidywalnie. To samo na chodniku – przepisy dają ci możliwości poruszania się po nim na hulajnodze, jeśli zachowasz ostrożność. Nasze hulajnogi potrafią rozwinąć naprawdę niezłą prędkość, i to ich spory atut. Musisz jednak pamiętać, że na drodze nie jesteś sam. I to w zasadzie tyle – cała reszta to tylko zdrowy rozsądek. Przepisy dotyczące hulajnóg elektrycznych cały czas się zmieniają. Jakiego kształtu by nie przyjęły, wystarczy, że zapamiętasz, żeby zostawiając hulajnogę, odstawić ją na bok i nie blokować przejścia. Tyle musisz wiedzieć, żeby bezpiecznie korzystać z Quicka. Aha – do uruchomienia i odstawienia hulajnogi potrzebujesz smartfona, ale nie używaj go w czasie jazdy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.