Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Wypożyczalnia hulajnóg w Gdyni

Quick to wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych, którymi możesz jeździć po (prawie) całej Gdyni. Na pewno widziałeś hulajnogi z naszym logo – możesz z nich korzystać, żeby dojechać do pracy albo na pocztę czy do lekarza. Wystarczy tylko, że pobierzesz aplikację Quick ze sklepu Google albo AppStore, doładujesz konto i możesz śmigać, ile dusza zapragnie. Hulajnogą dojedziesz wszędzie i dojedziesz tanio, bez czekania na trajtka albo SKM-kę. Jak użyjesz Quicka to już zależy tylko od Twojej fantazji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Quick APP - Jak wypożyczyć hulajnogę w Gdyni?

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i wypożycz hulajnogę elektryczną.

Pobierz aplikację

To bardzo proste i zajmie Ci tylko chwilę! Pamiętaj o uważnym przeczytaniu regulaminu. Pobierasz aplikację QuickApp i instalujesz na swoim telefonie.

Przeczytaj instrukcję

Zapoznaj się z zasadami których należy przestrzegać w zakładce JAK TO DZIAŁA. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i innych!

Doładuj portfel Quick App

Doładuj portfel w aplikacji Quick App. Możesz to zrobić podpinając swoją kartę płatniczą lub za pomocą BLIKA.

Znajdź hulajnogę i zeskanuj kod QR

Uruchom aplikację QuickApp, poszukaj hulajnóg w pobliżu i sprawdź ich dostępność w danej lokalizacji. Skanujesz swoim telefonem kod QR, który znajduje się na kierownicy i … gotowe!

Jedź i ciesz się wolnością

To bardzo proste i zajmie Ci tylko chwilę! Pamiętaj o uważnym przeczytaniu regulaminu. Pobierasz aplikację QuickApp i instalujesz na swoim telefonie.

Potrzebna pomoc?

Zadzwoń: 538 550 144 (Infolinia czynna codziennie w godz: 8:00 - 22:00)
Napisz do nas: [email protected] lub wyślij zgłoszenie za pomocą Aplikacji

POBIERZ Quick APP

Pobierz aplikację na telefon i uzyskaj dostęp do elektrycznych hulajnóg na minuty.
Przemieszczaj się wygodnie, szybko, ekologicznie i tanio.
Aplikacja dostępna dla telefonów z systemem IOS i Android. Pobierz z Google Play lub App Store

Dlaczego warto przesiąść się na hulajnogi Quick?

Czy hulajnoga jest tańsza od zbiorkomu? Raczej nie, ale autobusem możesz pojechać tylko po jednej trasie i tylko o określonej godzinie. Teoretycznie ten problem łatwo usunąć, siadając za kółkiem własnego samochodu, ale czym łatwiej zaparkować przy Morskiej? Autem czy hulajnogą? Hulajnogi nie musisz ani tankować, ani ubezpieczać, ani serwisować. Tu już rachunek jest oczywisty. Dokąd dojedziesz? Prawie wszędzie w Gdyni. Wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych Gdynia Quick ma naprawdę dużą strefę jazdy – nie możesz za nią wyjechać, ale w większości przypadków i tak nie ma po co. No i jeszcze jedno: hulajnogi masz dostępne prawie przez całą dobę. Wprawdzie nocą je ładujemy, ale i tak zwykle znajdzie się taka, z której możesz skorzystać i jest niedaleko. Quick jest prawie zawsze parę minut drogi od miejsca, w którym się znajdujesz.

Hulajnogi elektryczne w Gdyni – tego warto spróbować

Zdecydowanie warto spróbować hulajnogi elektrycznej, kiedy jedziesz do pracy. Pośpisz dłużej, bo nie trzyma cię rozkład jazdy, nie zmęczysz się w tłumie korpoludków, no i podjedziesz pod same drzwi – być może po raz pierwszy ci się to uda w naszym zatłoczonym mieście. Masz wolny weekend? W takim razie weź hulajnogę Quick i dojedź aż do granicy strefy: stamtąd możesz iść na całkiem przyjemny spacer. Ale spokojnie – bliżej też masz pewnie ciekawe miejsca. Możesz nawet zaprosić znajomych z innego miasta, żeby razem na Quickach zwiedzić Gdynię. Odkryjecie nowe miejsca albo poznacie stare na nowo. Jest czego próbować.

Hulajnogi elektryczne: jak jechać bezpiecznie?

Silniki elektryczne to wspaniały wynalazek, bo od razu dają pełny moment obrotowy. A mówiąc prościej, są naprawdę quick. Odpychasz się, odkręcasz manetkę i… tyle cię widzieli. Pamiętaj, żeby, kiedy bierzesz Quicka pierwszy raz, ruszać ostrożnie. Szybko wyczujesz nasz hulajnogi, ale są naprawdę dynamicznie i nie chcemy, żeby pierwsza jazda zakończyła się dzwonem po kilku metrach. Najpierw odpal hulajnogę a naszej apce, schowaj telefon, a dopiero potem stań stabilnie i jedź, gdzie cię oczy poniosą. Pamiętaj tylko, że choć często będziesz najszybszym uczestnikiem ruchu, raczej nie będziesz jedynym. Pomyśl o innych i jedź ostrożnie. Ważniejszy od przepisów będzie w tym przypadku zdrowy rozsądek. Quick pozwala na szaleństwa, ale niech to będzie dobrze uporządkowany szał. Jedź odpowiedzialnie, myśl dwa ruchy do przodu i pamiętaj, że inni nie muszą być tak szybcy, jak ty.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.