Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Wypożyczalnia hulajnóg w Sopocie

Hulajnogi elektryczne szturmem podbiły drogi i nie ma się czemu dziwić: są szybkie, niezawodne, zwrotne i… drogie. Chyba że nie zamierzasz sobie takiej kupić, a tylko wypożyczyć – tak, wtedy jest taniej. Jak tanio? Jeśli skorzystasz z aplikacji Quick, to na tyle tanio, że każdy może sobie pozwolić. Wszystko, co trzeba zrobić to zainstalować apkę w smartfonie, doładować konto, wybrać hulajnogę w pobliżu i uruchomić ją jednym dotknięciem ekranu. Nic trudnego, prawda?

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Quick APP - Jak wypożyczyć hulajnogę w Sopocie?

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i wypożycz hulajnogę elektryczną.

Pobierz aplikację

To bardzo proste i zajmie Ci tylko chwilę! Pamiętaj o uważnym przeczytaniu regulaminu. Pobierasz aplikację QuickApp i instalujesz na swoim telefonie.

Przeczytaj instrukcję

Zapoznaj się z zasadami których należy przestrzegać w zakładce JAK TO DZIAŁA. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i innych!

Doładuj portfel Quick App

Doładuj portfel w aplikacji Quick App. Możesz to zrobić podpinając swoją kartę płatniczą lub za pomocą BLIKA.

Znajdź hulajnogę i zeskanuj kod QR

Uruchom aplikację QuickApp, poszukaj hulajnóg w pobliżu i sprawdź ich dostępność w danej lokalizacji. Skanujesz swoim telefonem kod QR, który znajduje się na kierownicy i … gotowe!

Jedź i ciesz się wolnością

To bardzo proste i zajmie Ci tylko chwilę! Pamiętaj o uważnym przeczytaniu regulaminu. Pobierasz aplikację QuickApp i instalujesz na swoim telefonie.

Potrzebna pomoc?

Zadzwoń: 538 550 144 (Infolinia czynna codziennie w godz: 8:00 - 22:00)
Napisz do nas: [email protected] lub wyślij zgłoszenie za pomocą Aplikacji

POBIERZ Quick APP

Pobierz aplikację na telefon i uzyskaj dostęp do elektrycznych hulajnóg na minuty.
Przemieszczaj się wygodnie, szybko, ekologicznie i tanio.
Aplikacja dostępna dla telefonów z systemem IOS i Android. Pobierz z Google Play lub App Store

Dlaczego warto wypożyczyć hulajnogę elektryczną Quick?

Sopot w pewnych godzinach jest najbardziej zakorkowaną częścią Trójmiasta. Dobrych dróg jest mało, przejazdy utrudnione i warto wypożyczyć hulajnogę, żeby ten problem obejść, a w zasadzie objechać. Wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych Sopot to rozwiązanie wielu problemów transportowych. Przejedziesz wszędzie, nie musisz czekać w korkach, nie martwisz się tym, że nie pasuje ci rozkład jazdy albo lokalizacja przystanku. Nie mniej ważne jest to, że przesiadając się na hulajnogę elektryczną Quick w Sopocie, pomagasz chronić miasto przed smogiem. Ten niestety nie jest wcale rzadkim zjawiskiem, ale wypożyczając hulajnogę, przyczyniasz się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli chcesz żyć w czystszym i zdrowszym mieście, to wypożyczenie hulajnogi jest jednym z najprostszych rozwiązań.

Do pracy i po pracy: kiedy wypożyczyć hulajnogę?

Na szczęście Sopot jest stosunkowo niedużym miastem: spokojnie dojedziesz hulajnogą do pracy. Możesz zrobić to od czasu do czasu, kiedy akurat masz taką chęć, ale możesz regularnie, codziennie wypożyczać hulajnogi i jeździć nimi w obie strony nie tylko wtedy, kiedy wybitnie nie pasuje ci autobus. Po pracy też fajnie wziąć hulajnogę: zawiezie cię w miejsca, do których albo w ogóle nie da się dotrzeć samochodem, albo niby się da, ale trzeba okupić to staniem w korkach i godziną szukania miejsca na i tak płatnym parkingu. Jeśli to doprowadza się do szału, to hulajnoga pozwoli uniknąć kompletnego wariactwa. Sam decydujesz, o której wyjedziesz, o której wrócisz i dokąd tak naprawdę chcesz dojechać. Dróg dostępnych dla hulajnóg jest naprawdę sporo i nie będziesz mieć z tym problemu.

Jak jeździć bezpiecznie na hulajnodze elektrycznej?

W Polsce nie ma wymogu jazdy na hulajnodze w kasku – jeśli chcesz, to możesz oczywiście zabrać swój. Skutecznie jednak ochroni cię po prostu zdrowy rozsądek. Zachowaj ostrożność przy przejeżdżaniu przez ulicę, ustępuj pierwszeństwa zgodnie z zasadami ruchu i myśl o innych użytkownikach drogi. Tylko tyle – jeśli zastosujesz się do tych zasad, nikt nie będzie miał do ciebie pretensji. Aha – no i zostaw hulajnogę w takim miejscu, żeby nie przeszkadzała innym. Niezbyt długa lista, prawda? Po zakończeniu jazdy zaznacz tylko w aplikacji Quick, że hulajnoga jest wolna – zobaczysz, że chętnych do skorzystania z niej będzie wielu. Postaraj się, żeby nie mieli trudności z wypatrzeniem hulajnogi na przykład przy stojaku dla rowerów, ale nie zostawiaj jej na środku chodnika.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.