Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Wypożyczalnia hulajnóg w Szczecinie

Chcesz przejechać się elektryczną hulajnogą, ale nie uśmiecha Ci się wydawanie 2-3 tysięcy złotych? Żaden problem. Zrób tak: pobierz aplikację Quick na Androida albo iOS, zarejestruj się, doładuj swoje konto i wybierz, która ze szczecińskich hulajnóg jest najbliżej Ciebie. Podejdź, uruchom ją, odepchnij się i… reszta wydarzy się już bardzo szybko. Quick to wypożyczalnia hulajnóg, która pozwala oszczędzać i cieszyć się swobodą w tym samym czasie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. 

Quick APP - Jak wypożyczyć hulajnogę w Szczecinie?

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i wypożycz hulajnogę elektryczną.

Pobierz aplikację

To bardzo proste i zajmie Ci tylko chwilę! Pamiętaj o uważnym przeczytaniu regulaminu. Pobierasz aplikację QuickApp i instalujesz na swoim telefonie.

Przeczytaj instrukcję

Zapoznaj się z zasadami których należy przestrzegać w zakładce JAK TO DZIAŁA. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i innych!

Doładuj portfel Quick App

Doładuj portfel w aplikacji Quick App. Możesz to zrobić podpinając swoją kartę płatniczą lub za pomocą BLIKA.

Znajdź hulajnogę i zeskanuj kod QR

Uruchom aplikację QuickApp, poszukaj hulajnóg w pobliżu i sprawdź ich dostępność w danej lokalizacji. Skanujesz swoim telefonem kod QR, który znajduje się na kierownicy i … gotowe!

Jedź i ciesz się wolnością

To bardzo proste i zajmie Ci tylko chwilę! Pamiętaj o uważnym przeczytaniu regulaminu. Pobierasz aplikację QuickApp i instalujesz na swoim telefonie.

Potrzebna pomoc?

Zadzwoń: 538 550 144 (Infolinia czynna codziennie w godz: 8:00 - 22:00)
Napisz do nas: [email protected] lub wyślij zgłoszenie za pomocą Aplikacji

POBIERZ Quick APP

Pobierz aplikację na telefon i uzyskaj dostęp do elektrycznych hulajnóg na minuty.
Przemieszczaj się wygodnie, szybko, ekologicznie i tanio.
Aplikacja dostępna dla telefonów z systemem IOS i Android. Pobierz z Google Play lub App Store

Dlaczego warto wybrać hulajnogi elektryczne Quick?

Wypożyczalnia hulajnóg elektrycznych Szczecin Quick to mnóstwo pojazdów w doskonałym stanie. Co wieczór ładujemy w nich baterie, żeby na rano były gotowe do jazdy. Zadbaliśmy o to, żeby hulajnogi elektryczne Quick zastąpiły autobusy, samochody, a nawet prywatne rowery. Są całkowicie zeroemisyjne, więc nie zatruwają i tak już niezbyt czystego powietrza. Jeżdżą naprawdę szybko, a przy tym są zwrotne, więc bez problemu dotrzesz tam, gdzie chcesz i na pewno będziesz na czas. Niezawodność i regularna kontrola stanu technicznego daj ci pewność, że przejażdżka będzie maksymalnie bezpieczna. A cena? Znikoma w porównaniu z zakupem własnej hulajnogi, nie wspominając nawet o kosztach utrzymania samochodu, w którym spędzisz długie godziny na zatłoczonych ulicach.

Dokąd dojedziesz Quickiem w Szczecinie?

Dokąd jeżdżą na hulajnogach użytkownicy aplikacji Quick? Spora część do pracy, i to regularnie, a nie tylko w nagłych przypadkach. Wielu jest takich, którzy biorą hulajnogę, żeby podjechać gdzieś do pracy: na kawę, do znajomych, odwiedzić rodzinę albo na jakieś kursy czy zajęcia dodatkowe. Nie brakuje też użytkowników weekendowych, którzy jazdę na hulajnodze traktują jako odskocznię i rozrywkę samą w sobie. A do której grupy ty należysz? Do grupy pragmatyków, którzy cenią sobie niezawodność i dostępność, czy do wolnych duchów, którzy szukają swobody i frajdy? Tak naprawdę to nie ma znaczenia, bo wypożyczając hulajnogę, możesz bawić się, w czasie jazdy do pracy. Jeśli chcesz podjechać dokądkolwiek na szybko, jeśli chcesz urządzić sobie spontaniczną wycieczkę albo jeśli zapomniałeś o umówionym spotkaniu – tu też Quick służy ci niezbędną pomocą.

Wypożyczasz hulajnogę? Pamiętaj o paru zasadach

Wybierając hulajnogi do naszej wypożyczalni i tworząc aplikację Quick do ich obsługi, zrobiliśmy wiele, żeby cała ta przygoda była jak najprostsza. Hulajnogi mają być łatwe do uruchomienia i prowadzenia, a apka przejrzysta, zrozumiała i bez bugów. Reszta zależy już wyłącznie od ciebie. Reszta, czyli zachowanie ostrożności w czasie jazdy, zwracanie uwagi nie tylko na najbliższych użytkowników dróg, ale też kontrola tego, co dzieje się dalej. Ważnym obowiązkiem jest też odpowiednie odstawienie hulajnogi, kiedy skończysz jazdę. Zrób to tak, żeby pojazd nikomu nie przeszkadzał, ale żeby następni użytkownicy bez trudu widzieli swoją hulajnogę. Co więcej? Nic. To tyle. Naprawdę. Niczego więcej nie trzeba, żeby naprawdę cieszyć się jazdą na hulajnodze elektrycznej w Szczecinie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.