Jak to działa?

Poszukujemy Ładowaczy zewnętrznych. Do zadań osób które zostaną Ładowaczami będzie należało zebranie umówionej liczby hulajnóg wieczorem po godzinie 20, naładowanie ich i rozstawienie przed godziną 7 rano. Za każdą poprawnie naładowaną i rozstawioną hulajnogę płacimy ładowaczom od 10 do 12 pln brutto – wynagrodzenie zależeć będzie od trudności zebrania hulajnogi , Ładowacze przed zebraniem widzą, jaką kwotę dostaną za daną hulajnogę. Nie posiadasz auta dostawczego – nie ma problemu , dzięki innowacyjnemu systemowi wymiany baterii, możesz zostać Quickerem – będziesz wymieniał samą baterię , bez potrzeby wożenia całych hulajnóg. Za każdą wymienioną poprawnie baterię zapłacimy Ci 6pln brutto.

Co muszę zrobić żeby zostać Ładowaczem lub Quickerem?

Żeby zostać Ładowaczem trzeba mieć miejsce do ładowania 5-20 hulajnóg , środek transportu zdolny przewieść umowną liczbę hulajnóg w swoje miejsce ładowania oraz być gotowym zbierać i rozstawiać hulajnogi w wyznaczonych godzinach.

Żeby zostać Quickerem trzeba mieć miejsce do ładowania 10-30 baterii, środek transportu (nie musi to być auto dostawcze) zdolny przewieźć umowną liczbę baterii w swoje miejsce ładowania oraz być gotowym wymieniać baterie w hulajnogach w wyznaczonych godzinach

Czy jak zostanę Ładowaczem lub Quickerem to muszę ładować hulajnogi lub wymieniać baterie codziennie?

Nie wymagamy ładowania hulajnóg ani wymieniania baterii przez 30 dni w miesiącu, ale preferujemy ładowaczy chcących ładować hulajnogi kilka razy w tygodniu. W przypadku opcji Quicker, istnieje możliwość wymiany baterii dwa razy dziennie , rano i wieczorem, szczegółowe warunki współpracy omówimy przed podpisaniem umowy o współpracy.

Nie prowadzę działalności gospodarczej, czy także mogę zostać ładowaczem?

Prowadzenie działalności gospodarczej nie jest wymagane żeby zostać Ładowaczem lub Quickerem , jednak osoby prowadzące działalność gospodarczą są przez nas bardzo mile widziane.

Czy mogę ładować więcej niż 20 hulajnóg?

W tej chwili nie planujemy zlecać ładowania więcej niż 20tu hulajnóg jednemu ładowaczowi – może to ulec zmianie w niedalekiej przyszłości. W przypadku Quickerów na tą chwilę maksymalną liczbą jest liczba 30 baterii – ale można je wymieniać dwa razy dziennie.

Ile na tym zarobię ?

Tak jak pisaliśmy wyżej , za każdą poprawnie naładowaną i rozstawioną hulajnogę ładowacz dostaje od 10 do 12 pln brutto , przy czym kwota 10 pln jest kwotą minimalną, natomiast za każdą wymienioną baterię Quciker dostaje 6pln brutto.

Jak często będę otrzymywał wynagrodzenie za ładowanie?

Wynagrodzenie za ładowanie jest wypłacane raz w tygodniu przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Ile wydam na prąd?

Nasze hulajnogi pobierają przy ładowaniu maksymalnie 85 W, zakładając , że średni czas ich ładowania wynosi około 4 h , pełne naładowanie hulajnogi żużywa około 340W. Średnia cena prądu w Trójmieście wynosi 50-60 gr za kwh, takwięc koszt naładowania hulajnogi wynosi nie więcej niż 20gr.

Jak mogę zacząć?

Napisz do nas mejla na adres: [email protected]

Formularz Zgłoszeniowy

6 + 9 =