Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Dołącz do naszej  sieci franczyzowej! Wierzymy, że każde miasto w Polsce i Europie zasługuje na zrównoważony rozwój ekomobilności oraz szybki i ekonomiczny dostęp do celu. Nasz model biznesowy odzwierciedla najnowsze trendy i spełnia aktualne potrzeby rynku.

Od 2019 roku konsekwentnie rozwijamy sieć franczyzową, kierując się ideą poprawy komunikacji miejskiej, która jednocześnie redukuje korki i emisję spalin. Dzięki innowacyjnej ofercie operujemy w wielu miastach w Polsce. Silne relacje z samorządami oraz lokalnymi liderami pozwalają nam utrzymać porządek na ulicach, po których poruszają się nasze hulajnogi.

Jesteśmy dumni z obsługi ponad miliona zadowolonych klientów. Naszą misją jest nieustanny rozwój, świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz ekspansja do jak największej liczby miast, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

fr1

Zwrot z inwestycji w 9 miesięcy

fr2

Możliwość startu biznesu w ciągu 14 dni

fr3

Brak wstępnej opłaty franczyzowej

fr4

Opiekun zapewniający wsparcie na wielu płaszczyznach

fr5

Pomoc przy rekrutacji pracowników i ich pełne szkolenie

fr6

Brak wymaganej minimalnej ilości hulajnóg

fr10

Pełne wsparcie techniczne na każdym etapie działalności

fr8

Dostęp do systemu zarządzania i kontroliNawiązanie współpracy

1. Wykonaj pierwszy krok

Skontaktuj się z nami telefonicznie tel 691 900 002, mailowo [email protected] lub wypełniając formularz na naszej stronie internetowej.

3. Konsultacja dotycząca lokalizacji i floty

Razem z Tobą omówimy najlepszą lokalizację prowadzenia biznesu, dobierzemy odpowiednią ilość hulajnóg oraz modele sprzętu dopasowane do charakteru miasta

5. Zakup sprzętu na start 

Oferujemy wsparcie w zakupie hulajnóg elektrycznych na początek działalności. Pomagamy również w finansowaniu, dlatego wymagany jest minimalny wkład własny

 

7. Zacznij zarabiać – Twoje hulajnogi pracują dla Ciebie nawet gdy śpisz!

Twoje hulajnogi będą generować zyski niezależnie od Twojej aktywności. To inwestycja, która pracuje dla Ciebie, nawet gdy odpoczywasz

2. Rozmowa telefoniczna lub online                        

Podczas rozmowy telefonicznej lub wideokonferencji z naszym zespołem omówimy szczegóły oraz dowiesz się, jakie korzyści i wsparcie możemy Ci zaoferować.

pen

4. Podpisanie umowy

Gdy wszystkie szczegóły zostaną ustalone, przystąpimy do formalności związanych z podpisaniem umowy franczyzowej.

 

6. Przygotowanie regionu

Opracowanie promocji (reklamy, ulotki, wiadomości push), szkolenie pracowników z zakresu ładowania, serwisu, wyrysowanie stref i spotów, uzyskanie dostępu do aplikacji serwisowej i panelu franczyzowego.

pen

1.  Podpisanie umowy franczyzowej (określenie w niej ilości zamówionych hulajnóg, baterii, ładowarek oraz części).

arrow

2. Franczyzodawca składa zamówienie u producenta, a następnie wystawia Franczyzobiorcy fakturę PRO-FORMA na 50% wartości hulajnóg, baterii i ładowarek oraz 100% wartości części zamiennych.

gear

3. Franczyzobiorca opłaca fakturę (wartość zamówienia netto+ 23% Vat), a Franczyzodawca przekazuje te środki producentowi i wystawia na nie Franczyzobiorcy fakturę zaliczkową.

factory

4. Czas produkcji hulajnóg (ok. 3 miesiące- Franczyzobiorca otrzymuje informacje o orientacyjnej dacie zakończenia produkcji).

signposting

5. Franczyzobiorca organizuje transport kolejowy (hulajnóg, ładowarek i części) i morski (baterii) z Chin do Polski.

document

6. Po otrzymaniu informacji o zakończeniu produkcji Franczyzodawca wystawia fakturę PRO-FORMA na kolejne 50% wartości zamówienia.

two persons

7. Franczyzobiorca opłaca fakturę (wartość zamówienia netto + 23% Vat), a Franczyzodawca przekazuje te środki producentowi i wystawia na nie Franczyzobiorcy fakturę zaliczkową.

8. Po zaksięgowaniu środków firma transportowa może odebrać towar od producenta i następuje jego transport (ok. 1 miesiąca).

9. Przygotowanie regionu pod start: opracowanie promocji (reklamy, ulotki, wiadomości push), szkolenie pracowników z zakresu ładowania, serwisu, wyrysowanie stref i spotów, uzyskanie dostępu do aplikacji serwisowej i panelu franczyzowego.

people transaction

10. Oclenie towaru i płatność za wyliczone przez agencję celną cło, a następnie dostarczenie pod adres Franczyzodawcy i dostarczenie go.

System zarządzania i kontroli Quick

smartphome service
smartphome service

Aplikacja serwisowa ma na celu ułatwienie pracy osób, będących na stanowisku ładowacza hulajnóg oraz serwisantom. Daje ona także możliwość kontroli ich pracy osobom zarządzającym firmą. W zależności od pełnionej funkcji w aplikacji dostępne są różne poziomy uprawnień, dające większe lub mniejsze możliwości. 

management panel
management panel

Panel Quick został stworzony, aby dać możliwość osobom zarządzającym pełnej kontroli nad wszystkimi procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania! 

QUICK - dołącz do najlepszych!

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.