Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
 1. Jak mogę pobrać Waszą aplikację?

Osoby posiadające system Android powinny wpisać QUICKAPP w sklepie Play i pobrać apkę. Osoby posiadające system iOS pobierają apkę z AppStore.

 1. Czy mogę rozpocząć przejazd, gdy poziom baterii w moim telefonie jest niski (<20%)?

Nie zalecamy rozpoczynania przejazdu, gdy stan baterii telefonu jest niski, ponieważ większość aparatów uniemożliwia zrobienie zdjęcia, gdy bateria ma <5%. Brak zdjęcia uniemożliwi zakończenie przejazdu, co spowoduje naliczanie dalszych opłat. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom dajemy Wam możliwość uruchomienia aplikacji na 4 różnych urządzeniach, dzięki czemu rozładowany telefon nie będzie stanowić problemu.

 1. Hulajnoga się odpaliła, a nie jedzie. Dlaczego?

Przede wszystkim pamiętaj, że samo wciśnięcie manetki nic nie da. W pierwszej kolejności należy się odepchnąć, a dopiero potem wcisnąć manetkę gazu. Jeżeli to nie pomaga być może uszkodzona jest manetka, należy to wówczas zgłosić poprzez naszą aplikację.

 1. Ile hulajnóg mogę wypożyczyć na 1 aplikację?

Na jedno konto w aplikacji Quick użytkownik może wynająć max 4 hulajnogi.

 1. Co oznacza kolor czerwony na mapie w aplikacji QUICK?

Kolorem czerwonym oznaczone są strefy ZAKAZU PARKOWANIA, w których użytkownik nie może zakończyć przejazdu. Pozostawienie w niej hulajnogi spowoduje dalsze naliczanie opłat za przejazd do max 90 zł i dodatkowo naliczenie kary w wysokości 10 zł.

 1. Czy w strefie zakazu parkowania mogę wcisnąć pauzę i zostawić hulajnogę?

Pozostawienie hulajnogi w strefie zakazu parkowania i włączenie pauzy będzie powodowało naliczanie dalszych opłat, tak jakby dalej trwał przejazd.

 1. Co w sytuacji, gdy skończą mi się środki w portfelu, a znajduje się w strefie zakazu parkowania?

Wówczas należy jak najszybciej doładować konto i wtedy można bez problemu użytkować dalej hulajnogę. W sytuacji, gdy hulajnoga zostanie pozostawiona w strefie zakazu opłaty będą dalej naliczane i dodatkowo zostanie naliczona kara w wysokości 10 zł. Najlepszym rozwiązaniem na uniknięcie takich sytuacji jest włączenie opcji automatycznego doładowania (wówczas przy spadku środków poniżej 5 zł portfel w aplikacji zostaje automatycznie doładowany kwotą 25 zł).

 1. Co gdy hulajnoga rozładuje się w strefie zakazu parkowania?

Wówczas należy przenieść hulajnogę ręcznie ponownie do strefy. Pozostawienie rozładowanej hulajnogi w strefie zakazu nie powoduje zakończenia przejazdu, wręcz przeciwnie, opłaty są dalej naliczane. Dodatkowo zostanie naliczona kara w wysokości 10 zł.

 1. Pobrało mi z konta 25 zł, dlaczego?

Kwota 25 zł została pobrana, ponieważ masz włączoną opcję automatycznego doładowania. Pobrane środki znajdują się w portfelu i to z nich będą regulowane płatności za Twoje zrealizowane przejazdy.

 1. Co to jest automatyczne doładowanie i jakie może mi przynieść korzyści?

Automatyczne doładowanie pozwala użytkownikowi aplikacji zapewnić ciągłość płatności podczas użytkowania hulajnogi. Dzięki niej nie powinno dojść do sytuacji, w której po skończeniu się środków w portfelu przejazd zostaje automatycznie zakończony. Dodatkowo włączenie tej opcji wiąże się z otrzymaniem dodatkowych 5 zł za każde automatyczne pobranie kwoty 25 zł.

 1. Gdzie mogę sprawdzić aktualnie obowiązujące promocje?

Informacja o promocjach znajduje się w zakładce „Sprawdź promocje” w aplikacji, na stronie www.quick-app.eu i na facebooku https://www.facebook.com/QuickPolska/

 1. Co się stanie gdy wyjadę poza strefę?

W momencie wyjazdu hulajnogi poza strefę następuje zwolnienie prędkości do 1 km/h, następnie całkowite wyłączenie hulajnogi i zakończenie przejazdu. Użytkownik otrzymuje powiadomienie w aplikacji, że jest poza strefą i ma 15 minut na powrót. W przeciwnym razie zostanie naliczona kara w wysokości 10 zł.  W celu kontynuowania przejażdżki należy na nowo rozpocząć przejazd.

 1. Co oznacza, że hulajnoga jest nieczynna?

Informacja pojawiająca się w aplikacji „hulajnoga nieczynna” oznacza, że hulajnoga nie jest aktualnie dostępna dla użytkowników. Przyczyną może być jej uszkodzenie.

 1. Gdzie mogę zgłosić awarię hulajnogi?

Awarię można zgłaszać bezpośrednio w aplikacji wchodząc w zakładkę POMOC, a następnie w ikonkę „Zgłoszenie awarii” znajdującą się w prawym dolnym rogu aplikacji.  Następnie  należy kliknąć „zgłoś awarię” i wypełnić formularz.

 1. W jaki sposób mogę kontaktować się z Państwem w przypadku problemów?

Wszelkie problemy związane z niewłaściwym działaniem naszej usługi prosimy zgłaszać poprzez aplikacje, infolinie czynną codziennie od 8:00 do 22:00 pod numerem telefonu 538 550 144 lub drogą mailową [email protected] .

 1. Gdzie należy zgłaszać chęć zwrotu środków?

Najlepiej utworzyć zgłoszenie w aplikacji, ale można także na maila [email protected], poprzez Infolinię 538 550 144 lub Facebook.

 1. W jaki sposób mogę otrzymać zwrot wpłaconych środków?

W takiej sytuacji konieczny jest kontakt z nami. Zwrot środków następuje wyłącznie przy usunięciu konta.

 1. Czy środki bonusowe podlegają zwrotowi?

Nie zwracamy środków, które wpłynęły z różnego rodzaju promocji, kodów i rabatów.

 1. Jak działa system kodu polecającego?

Osoba X, która jest naszym użytkownikiem i poleci naszą aplikację innej osobie Y (osoba Y musi założyć konto w aplikacji QUICK, podczas rejestracji wpisać kod polecający i doładować portfel kwotą 20 zł) otrzyma od nas darmowe 30 minut ( 15 zł do portfela).

 1. Gdzie mogę wpisać kod promocyjny?

Aby wpisać kod promocyjny w aplikacji QUICK należy wejść w MENUàPORTFEL  i wówczas na samym dole pojawia się ikonka „Doładuj kod promocyjny”.

 1. Co zrobić, gdy mam zablokowane konto?

Przyczyną zablokowanego konta jest najczęściej ujemny stan portfela ( zaległość w płatnościach). Należy wówczas doładować portfel, my pobierzemy zaległą płatność, a konto zostanie odblokowane.

 1. Czy muszę robić zdjęcie, gdy mój przejazd został zakończony automatycznie?

W przypadku zakończenia przejazdu z powodu rozładowanej baterii w hulajnodze, braku środków w portfelu lub wyjazdu poza strefę użytkownik nie ma obowiązku robienia zdjęcia odstawionej hulajnogi.

 1. Przejazd został automatycznie zakończony, a w moim portfelu mam nadal 0,50 zł.

Przejazd zostaje automatycznie zakończony, gdy system wykryje, że podczas przejazdu stan środków w portfelu wynosi 0,50 zł. Taka sytuacja jest uznawana za brak środków w portfelu.

 1. Kiedy pobierane są środki za przejazd?

W pierwszej kolejności pobierana jest opłata w wysokości 3 zł zaraz po odpaleniu hulajnogi. Pozostała opłata za wykorzystane minuty pobierana jest w momencie kończenia przejazdu.

 1. Jak doładować konto?

Konto w aplikacji Quick można doładować podpinając swoją kartę płatniczą do naszej aplikacji, a następnie wybierając jedną z wyszczególnionych kwot i doładować nią portfel. Doładowanie może także nastąpić za pomocą BLIKa. Wówczas należy wpisać kwotę jaką użytkownik chce doładować portfel i zatwierdzić ją w bankowości mobilnej.

 1. Dlaczego hulajnoga się nie odpala?

Nie odpalenie hulajnogi jest możliwe z kilku powodów:

 • Jest ona nieczynna (uszkodzona)
 • Ma niski stan baterii
 • Jest już wynajęta przez innego użytkownika
 • Jest pozostawiona w strefie zakazu parkowania i przejazd ostatniego użytkownika nie został zakończony.
 • Brak środków w portfelu użytkownika aplikacji lub na karcie płatniczej.

W takiej sytuacji warto zwracać uwagę na komunikaty jakie są wyświetlane w aplikacji.

 1. Dlaczego hulajnoga się wyłączyła?

Jest kilka powodów wyłączenia się hulajnogi:

 • Brak środków w portfelu
 • Wyjazd poza dozwoloną strefę
 • Niski stan baterii hulajnogi
 1. W jaki sposób mogę wykupić pakiet abonamentowy(wynajem długoterminowy)?

Zakup pakietu może nastąpić poprzez doładowanie portfela i pobranie z niego odpowiedniej kwoty niezbędnej do wykupienia pakietu lub z wykorzystaniem automatycznego doładowania, przy czym użytkownik nie otrzymuje wówczas bonusu w wysokości 5 zł z tytułu automatycznego doładowania. Każdy pakiet ma określony termin ważności i nie jest on automatycznie przedłużany.

 1. Co gdy skończą mi się minuty w pakiecie abonamentowym, a będę chciał dalej jeździć?

Wówczas należy mieć włączoną opcję automatycznego doładowania lub zapewnione środki w portfelu (minimum 4 zł).

 1. Czy niewykorzystane minuty danego dnia przechodzą mi na kolejny dzień?

W ramach wykupionego pakietu użytkownik ma do wykorzystania w aplikacji QUICKAPP określoną dzienną liczbę minut. Niewykorzystane danego dnia minuty nie przechodzą na kolejny dzień, a przepadają.

 1. Przez jaki czas nie ponoszę kosztów opłaty startowej?

W ramach pakietu abonamentowego użytkownik jest zwolniony z opłaty startowej wyłącznie na czas posiadania pakietu minut. W momencie kiedy przysługujące na dany dzień minuty zostaną wykorzystane użytkownik ma możliwość rozpoczęcia przejazdu wyłącznie po ówczesnym doładowaniu portfela. Wówczas ponosi on koszty opłaty startowej w wysokości 3 zł brutto.

 1. Czy posiadając aktywny pakiet abonamentowy mogę korzystać z innych promocji?

Pakiety abonamentowe nie łączą się z promocjami wprowadzanymi tymczasowo. 

 1. Czy mogę anulować zakupiony przeze mnie pakiet abonamentowy?

Użytkownik nie ma możliwość anulowania wykupionego pakietu.

 1. Czy mogę wykupić pakiet dzienny kilka razy w ciągu jednego dnia?

Pakiet dzienny ważny jest 24h od momentu jego zakupu. Ponowne włączenie pakietu jest możliwe dopiero po wygaśnięciu wcześniejszego pakietu.

 1. W jaki sposób mogę otrzymać fakturę VAT?

Aby otrzymać fakturę należy przesłać dane do faktury, numer telefonu na jaki było realizowane doładowanie oraz okres za jaki ma być wystawiona faktura na adres mailowy [email protected]. Faktura zostanie przesłana do 15-ego dnia następnego miesiąca po wykonaniu usługi.

 1. Czy mogę uruchomić aplikację na kilku urządzeniach jednocześnie?

Aplikację QUICKAPP można uruchomić na max 4 urządzeniach jednocześnie.

Masz inne pytania?

Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji.